Sobota z Nowym Fordem Fiesta w Pol-Motors

800x800-post-fb-fiesta rev

Już 26 sierpnia, w sobotę, w naszym salonie obędzie się przedpremierowy pokaz Nowego Forda Fiesta. Na miejscu czeka Was wiele niespodzianek – możliwość odbycia jazdy testowej, ciekawa prezentacja samochodu oraz pyszny poczęstunek.

Nie może Was zabraknąć!!! Zapisz się na wydarzenie na Facebooku, za pomocą formularza poniżej lub telefonicznie i mailowo, wpisując w temacie „Sobota z Nową Fiestą”


Przygotowaliśmy dla Was również KONKURS:

  • Zapisz się na jazdę testową Nowym Fordem Fiesta – zapisy możliwe za pomocą formularza, telefonicznie, za pośrednictwem maila lub w salonie, przy ul. Bardzkiej 1 we Wrocławiu.
  • Odbądź jazdę testową w okresie 10-26.08.2017
  • Wypełnił formularz konkursowy i odpowiedz na pytanie:

    „Opisz kreatywnie, co najbardziej spodobało Ci się w Nowym Fordzie Fiesta podczas jazdy testowej?”.

  • NAGRODA: Podczas Soboty z Nowym Fordem Fiesta Zwycięzcy konkursu wręczymy VOUCHER na Nowego Forda Fiesta z pełnym bakiem na weekend!

1200x450-wydarzenie-KONKURS--fb-fiesta rev

Kontakt:

Zadzwoń: 71 369 75 51

Napisz: salon@polmotors.wroc.pl

Przyjdź: ul. Bardzka 1, Wrocław


REGULAMIN KONKURSU

 

Imię i Nazwisko

Telefon

Adres Email

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Pol-Motors Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Kamienna 145 w zakresie działalności marketingowej oraz na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych. Podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania.