COVID 19 - Ważna informacja
Wyszukaj 69 pojazdów na sprzedaż

Ford Pol-Motors Wrocław — jesteś w miejscu, w którym znajdziesz swój nowy samochód.


Zespól pracowników salonu Pol-Motors we Wrocławiu, od 1995 roku pomaga dokonywać właściwych wyborów motoryzacyjnych, oferując najwyższą jakość obsługi Klientów.

Salon Ford, który wspólnie tworzymy dla Was, Klientów, jest miejscem w którym z pasją dbamy o każdy element procesu zakupu. Z zaangażowaniem służymy radą, pomagamy w doborze najlepszego rozwiązania oraz dbamy o należyte dopełnienie niezbędnych formalności. Zapewniamy profesjonalną obsługę doradczą, sprzedażową oraz posprzedażową, abyś - jako nasz Klient miał pewność, że wybierając Forda, zdecydowałeś najlepiej.


Pol-Motors we Wrocławiu — co możemy dla Ciebie zrobić?


Autoryzowany salon Ford, który tworzymy z myślą o nieustannym rozwoju i poszerzaniu atrakcyjnej oferty, jest wielozadaniową przestrzenią, w ramach której Twój samochód jest traktowany z należytą uwagą. Funkcjonujemy we Wrocławiu od wielu lat, świadcząc usługi autoryzowanych przeglądów gwarancyjnych (ASO Ford) i pogwarancyjnych.

W naszych kompetencjach leży ponadto Zakład Napraw Nadwozi, Blacharnia, wielomarkowy serwis Omniserwis/Omnicraft, a także wynajem samochodów Ford. Pracownicy działów, składających się na kompleksową obsługę Klientów marki Ford wyróżniają się ogromną precyzją, dzięki której Twój samochód jest u nas w dobrych rękach.

Nasza stacja kontroli pojazdów wyposażona jest w niezbędne, nowoczesne urządzenia, zapewniające przeprowadzenie badania technicznego. Oferujemy sprzedaż pojazdów nowych i używanych, a także usługi finansowe, związane z obsługą leasingu lub wynajmu długoterminowego. Korzystając z oferty Pol-Motors Wrocław, miej pewność, że nasze usługi realizowane są na najwyższym poziomie.

Dla nas samochód jest najważniejszy... zaraz po zapewnieniu Ci dobrego samopoczucia. Poznaj nasz profesjonalizm oraz zdolność rzetelnego doradztwa, aby codzienne prowadzenie swojego Forda było czymś więcej niż pokonaniem trasy pomiędzy pracą a domem. Zasługujesz na niezawodność i wyjątkowość samochodów marki Ford, pozwól nam przeprowadzić Cię przez poszczególne etapy zakupu i obsługi serwisowej.


Skontaktuj się z nami

Zasady i warunki Polityka prywatności Kariera