COVID 19 - Ważna informacja
Ford akcesoria

Spersonalizuj swojego Forda

Wybierając swojego Forda, tworzysz przestrzeń, w której będziesz przebywać na co dzień.

Samochód, który wybierzesz w naszym salonie, możesz dopasować do swoich potrzeb, aby spełnił Twoje oczekiwania. Ciesz się swoim Fordem, dopasowanym do stylu życia, osobowości, zainteresowań i marzeń. Kreuj wyjątkową strefę, w której poczujesz się komfortowo.

Skorzystaj z możliwości doboru elementów, które wpłyną na wygodę, unikalny styl, a ponadto zwiększą walory praktyczne Twojego pojazdu. Twój własny samochód może zostać idealnie dopasowany do Ciebie. W salonie Pol-Motors oferujemy oryginalne akcesoria i części, dzięki którym wykreujesz swój niepowtarzalny model. Zapewnimy Ci obsługę posprzedażową na najwyższym poziomie.

Wśród zróżnicowanej oferty części i akcesoriów, sygnowanych logo Ford, znajdziesz użyteczne oraz eleganckie dodatki, dzięki którym Twój samochód stanie się tylko Twój. W salonie Pol-Motors jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i dokładamy starań, aby spełnić oczekiwania odnośnie doboru wymarzonych dodatków do samochodu.

Stwórz z nami idealne wnętrze, zapewniające niezwykłą swobodę, a jednocześnie optymalne warunki prowadzenia. Dostosuj samochód z zewnątrz do swoich preferencji. Z chęcią pomożemy Ci dobrać pasujące do modelu oraz Twojego trybu życia akcesoria. Pojazdy marki Ford tworzone są dla miłośników stylowych rozwiązań oraz precyzji w każdym calu. Personalizacja samochodu jest kluczowa dla niepowtarzalnego efektu, który będzie zachwycał Cię każdego dnia.

Ciesz się samochodem, skonfigurowanym według swoich przemyśleń. Codzienna podróż do pracy nie będzie nudnym obowiązkiem, a przyjemnością. Poznaj stylowe dodatki i akcesoria Ford, dzięki którym Twój samochód stanie się nie tylko środkiem transportu, ale przestrzenią, w której po prostu lubisz przebywać. Podziwiaj swojego Forda i pozwól, aby inni zachwycali się na jego widok.

Oferowane przez nas, oryginalne dodatki do pojazdów marki Ford wykonane zostały z wysokiej klasy materiałów, gwarantujących niezawodność oraz trwałość. Wybierz styl i jakość, dzięki którym podróże będą w 100% komfortowe.

Wybierz akcesoria


 • Hak holowniczy
 • Haki holownicze

  Holuj przyczepę i upewnij się, że będzie to bezpieczne.

  Niezależnie od tego, czy wybierzesz wysuwany, odczepiany czy stały hak holowniczy, wszystkie są zaprojektowane tak, aby zapewnić łatwą obsługę i całkowitą kompatybilność z systemami elektrycznymi Forda oraz bezpieczeństwo jazdy.


 • Akcesoria transportowe na dachu
 • Akcesoria transportowe

  Zaprojektowane specjalnie dla Twojego Forda, bagażniki bazowe i belki poprzeczne dla pojazdów z relingami dachowymi są dostepne, jeśli zechcesz zamontować dowolny element transportu dachu, taki jak bagażnik dachowy lub bagażnik na rowery.


 • [Insert alt tag]
 • Bagażnik dachowy

  Z łatwością zwiększ ładowność swojego Forda.

  Dachowe i montowane na tył pojazdu akcesoria transportowe - takie jak bagażniki dachowe, bagażniki na narty i rowery - mogą być bezpiecznie przymocowane do bagażnika dachowego lub haka holowniczego Twojego Forda. Dostępnych jest kilka wersji dostosowanych do indywidualnych potrzeb transportowych.


Spersonalizuj swojego Forda dzięki bogatej ofercie akcesoriów wysokiej jakości, które pasują do Twojej osobowości i stylu życia. Wszystkie akcesoria są dopasowane do Twojego Forda perfekcyjnie. Zapewniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i wydajności, które zostały zaprojektowane i przetestowane zgodnie z normami Forda.

Części Ford PerformancePrzejdź do katalogu online Ford Butik - Lifestyle Collection

Promocje

 • Promocja kończy się: 31.01.2022

  SERWIS

  Sprawdź samochód używany przed zakupem

  Sprawdź samochód używany przed zakupem
 • Promocja kończy się: 31.03.2022

  SERWIS

  Serwis online

  Serwis online
 • Promocja kończy się: 31.03.2022

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Kuga Plug-In Hybrid

  Ford Kuga Plug-In Hybrid
 • Promocja kończy się: 31.03.2022

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Puma

  Ford Puma
 • Promocja kończy się: 31.03.2022

  NOWE SAMOCHODY

  SUV-y Forda z gwarancją ceny i rabatami

  SUV-y Forda z gwarancją ceny i rabatami
 • Pokaż najnowsze promocje Pol-Motors
Pokaż najnowsze promocje Pol-Motors

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Pol-MotorsOpinie