COVID 19 - Ważna informacja

Czy warto wypożyczyć samochód na wakacje?

10.06.2020

Planowanie wyjazdu na wakacje obejmuje zwykle te same punkty na check liście, począwszy od rezerwacji hotelu poprzez zaplanowanie atrakcji, które warto odwiedzić w miejscu docelowym aż po listę niezbędnych rzeczy. Coraz więcej osób decyduje się również na wypożyczenie samochodu z wypożyczalni na czas wyjazdu.


Wiąże się z tym szereg korzyści. Przede wszystkim możemy wybrać samochód dopasowany gabarytowo do potrzeb związanych z wyjazdem wakacyjnym. Nie musimy się już martwić o brak przestrzeni bagażowej, brak miejsca na nogi u pasażerów tylnej kanapy i inne niewygody – po prostu wypożyczamy samochód na tyle duży, przestronny i wygodny, aby podróż upłynęła komfortowo. Dodatkowo w większości wypożyczalni możemy dobrać np. bagażnik dachowy czy bagażnik na rowery.


Samochody z wypożyczalni cechuje również w większości niski przebieg oraz prawidłowy stan techniczny, często są również w okresie gwarancyjnym, ponieważ wypożyczalnie cechuje rotacja parku samochodowego co 2-4 lata ze względu na sposób finansowania floty samochodowej. Dlatego samochód z wypożyczalni zwykle jest względnie nowy, o niskim przebiegu oraz regularnie sprawdzany technicznie.


Wypożyczenie samochodu na wakacyjny wyjazd oznacza również, że własny samochód zostawiamy pod domem, nie eksploatując go i nie zwiększając gwałtownie jego przebiegu. Ponadto nie musimy się martwić o dodatkowe ubezpieczenie, które związane jest zwłaszcza z wyjazdem za granicę.


Dla wielu osób barierą do podjęcia decyzji o wypożyczeniu samochodu są oczywiście koszty. Jednak biorąc pod uwagę powyższe korzyści, warto rozważyć taką opcję. Koszty rozłożymy również na większą ilość osób, jeśli decydujemy się na wyjazd w grupie i wypożyczenie samochodu typu bus. Wówczas wynajęcie samochodu z wypożyczalni może być opłacalne również finansowo.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wypożyczalni Samochodów Pol-Motors. Wspólnie dobierzemy najlepszy samochód dla potrzeb Twojego wakacyjnego wyjazdu.


Oferujemy zarówno krótkoterminowy wynajem samochodów, jak i korzystne kontrakty długoterminowe. Posiadamy ponad 120 własnych samochodów z wszystkich segmentów, z wyposażeniem gwarantującym bezpieczną i komfortową jazdę.


Wszystkie nasze samochody mają niewielki przebieg i są w doskonałym stanie technicznym (gwarancja) oraz posiadają pełen pakiet ubezpieczeń. Naszym celem jest oferowanie usług na najwyższym poziomie, dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wynajem samochodów.

Napisz do nas

Aktualności i wydarzenia

Promocje

 • Promocja kończy się: 31.08.2021

  NOWE SAMOCHODY

  Nowe technologie w Pol-Motors!

  Nowe technologie w Pol-Motors!
 • Promocja kończy się: 31.08.2021

  NOWE SAMOCHODY

  Wakacyjny outlet

  Wakacyjny outlet
 • Promocja kończy się: 31.08.2021

  SERWIS

  3 kroki do bezpiecznych wakacji

  3 kroki do bezpiecznych wakacji
 • Promocja kończy się: 31.08.2021

  SERWIS

  Czas na wakacje z Fordem

  Czas na wakacje z Fordem
 • Promocja kończy się: 31.08.2021

  CZĘŚCI I AKCESORIA

  Aktywne wakacje z Pol-Motors

  Aktywne wakacje z Pol-Motors
 • Promocja kończy się: 30.09.2021

  SERWIS

  Serwis online

  Serwis online
Pokaż najnowsze promocje Pol-Motors

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Pol-MotorsOpinie