COVID 19 - Ważna informacja

Oryginalne części i doskonała jakość w serwisie Forda

25.02.2021

Każdy właściciel auta pragnie, aby było ono niezawodne, nie psuło się, mało paliło i nie ulegało korozji. Wszystko to można osiągnąć pod warunkiem, że o auto będzie się dbać. Warto pamiętać, że nie wystarczą do tego tylko coroczne, obowiązkowe przeglądy techniczne. Intensywne użytkowanie pojazdu w ciągu roku może sprawić, iż pojawią się z pozoru błahe usterki, które wykryte i naprawione zbyt późno mogą być o wiele droższe w naprawie. Ważnym elementem jest regularna kontrola stanu technicznego swojego samochodu, najlepiej w serwisach ASO, czyli Autoryzowanej Stacji Obsługi. Takie okresowe przeglądy (albo co kilka lat, albo po przejechaniu określonej liczby kilometrów) są zalecane przez producentów samochodów.


Dlaczego lepiej powierzyć swoje auto fachowcom z ASO, niż zwykłemu mechanikowi?


Jest ku temu wiele powodów. Oto najważniejsze z nich:

 • Technicy Ford, posiadają aktualne szkolenia i certyfikaty,
 • Narzędzia umożliwiające skuteczną i szybką diagnozę każdej usterki,
 • Kompleksowa usługa: serwis blacharsko – lakierniczy, sprawdzenie i wymiana opon, serwis mechaniczny, serwis elektryczny, diagnostyka komputerowa,
 • Pomoc drogowa – laweta 24/h,
 • Gwarancja, zarówno na części użyte do naprawy samochodu, jak i na wykonane usługi.


Naprawa samochodu w ASO jest szczególnie opłacalna podczas ewentualnej stłuczki czy kolizji. Mamy wtedy 100% gwarancję, że części użyte do naprawy powstałej szkody są oryginalne, a sama naprawa – przeprowadzona przez profesjonalistów. Jest to naprawdę ważne, gdyż nieprawidłowo naprawiony samochód, może być zagrożeniem dla kierowcy i ruchu drogowego podczas jazdy.

Serwisowanie samochodu w ASO zapobiega również znacznej utracie jego wartości, która następuje wraz z upływem kolejnych lat. Potencjalny kupiec o wiele chętniej kupi auto, które było serwisowane w ASO i łatwiej zaakceptuje jego wyższą cenę. Każda naprawa w autoryzowanym serwisie jest udokumentowana, dzięki czemu kupujący ma wgląd do historii napraw auta.


Jakie usługi poza serwisem oferuje ASO?


Wizyta w ASO nie zawsze musi się odbywać z wyżej wymienionych powodów. Autoryzowane Stacje Obsługi mają w swojej ofercie także szereg dodatkowych usług, np. montaż akcesoriów do samochodów. Dzięki tej opcji, można w prosty i szybki sposób spersonalizować i ulepszyć swoje auto. Szczególnie ważne są akcesoria transportowe, dzięki którym można bardzo łatwo, wygodnie i bezpiecznie przewieźć większy bagaż podczas wakacyjnego wyjazdu. Zwiększenie ładowności samochodu można wykonać przy pomocy bagażnika dachowego lub rowerowego. Transport rowerów ułatwi także montaż haka holowniczego i umieszczenie na nim specjalnego uchwytu, na którym mocuje się rowery.

Regularne odwiedzanie Autoryzowanej Stacji Obsługi Ford, czy to zgodnie z zaleceniami producenta samochodu, czy w razie indywidualnych potrzeb, wpływa korzystnie zarówno na jego stan, wartość, bezawaryjność, ale i także – na podnoszenie komfortu jazdy. Warto pamiętać, że tylko wykwalifikowani specjaliści posiadający duże doświadczenie w diagnostyce i naprawach samochodów, a także w montażu akcesoriów dodatkowych, gwarantują profesjonalny i szybki serwis na najwyższym poziomie. Takich fachowców znajdziecie w autoryzowanym serwisie Forda.

Aktualności i wydarzenia

Promocje

 • Promocja kończy się: 31.08.2021

  NOWE SAMOCHODY

  Nowe technologie w Pol-Motors!

  Nowe technologie w Pol-Motors!
 • Promocja kończy się: 31.08.2021

  NOWE SAMOCHODY

  Wakacyjny outlet

  Wakacyjny outlet
 • Promocja kończy się: 31.08.2021

  SERWIS

  3 kroki do bezpiecznych wakacji

  3 kroki do bezpiecznych wakacji
 • Promocja kończy się: 31.08.2021

  SERWIS

  Czas na wakacje z Fordem

  Czas na wakacje z Fordem
 • Promocja kończy się: 31.08.2021

  CZĘŚCI I AKCESORIA

  Aktywne wakacje z Pol-Motors

  Aktywne wakacje z Pol-Motors
 • Promocja kończy się: 30.09.2021

  SERWIS

  Serwis online

  Serwis online
Pokaż najnowsze promocje Pol-Motors

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Pol-MotorsOpinie